Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

O akú službu máte záujem?

SKRIVANEK SLOVENSKO, s. r. o., IČO: 36 409 812, so sídlom Mlynská 22, 040 01 Košice, spracováva osobné údaje fyzických osôb v súlade s účinným nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (ďalej len "Nariadenie") a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Oboznámte sa, prosím, so zásadami spracúvania a ochrany osobných údajov.

MAP

BRATISLAVA

 

 

Pobočka v Bratislave je najstaršia a zároveň najväčšia zo všetkých pobočiek SKRIVANEK na Slovensku. V týchto priestoroch sídli vedenie spolu so zamestnancami prevádzky, ktorí zabezpečujú bezproblémový chod obchodnej kancelárie v Bratislave. V našej pobočke poskytujeme jazykové služby pre celý Bratislavský, Nitriansky kraj a Trnavský kraj .

 

Dopravné spojenia MHD

trolejbusy: 201, 204, 209, 210 (zastávka Karpatská)

autobusy: 34, 61, 74 (zastávka Karpatská)

električky: 2, 3, 8, 13 (zastávka Žilinská) 

Orientačné body:

Karpatská ulica vedie od kina YMCA smerom na Kolibu. Sídlime v bývalých priestoroch spoločnosti ZOZNAM.SK, medzi orientačné body patrí budova YMCA, Babylon, predajňa stoličiek TON, ŠZŠ Karpatská 2 

 

Spojenia autom

Dostanete sa k nám z viacerých strán nasledovne: 

 

1. Z centra mesta / Petržalky po Štefánikovej ulici smerom od Hodžovho námestia (Prezidentský palác) k SAV, kde na svetelnej križovatke odbočte doprava na Šancovú ulicu. Z tohto smeru sa nedá priamo odbočiť na Karpatskú ulicu, musíte urobiť slzičku: zo Šancovej ulice na druhej svetelnej križovatke odbočte doľava na Jeleniu ulicu a na jej konci doprava na Dobšinského. Z Dobšinského ulice hneď prvá vpravo je Karpatská. 

 

2. Z Račianskeho mýta po Šancovej ulici smerom ku Hlavnej stanici. Na svetelnej križovatke pri budove YMCA je potrebné odbočiť doprava a ste na Karpatskej ulici. 

 

3. Z Patrónky po Pražskej ulici smerom k SAV. Na svetelnej križovatke pri SAV odbočte doľava a ďalej postupujte podľa návodu číslo 1. 

 

Parkovanie: 

je na Karpatskej ulici problematické, niekoľko bezplatných parkovacích miest sa nachádza pred budovou a v okolitých uliciach, alebo môžete zaparkovať na platenom parkovisku, ktoré je za križovatkou Karpatskej a Šancovej ulice, v smere na Hlavnú železničnú stanicu. Dá sa naň odbočiť pri jazde nahor po Šancovej.