Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

O akú službu máte záujem?

SKRIVANEK SLOVENSKO, s. r. o., IČO: 36 409 812, so sídlom Mlynská 22, 040 01 Košice, spracováva osobné údaje fyzických osôb v súlade s účinným nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (ďalej len "Nariadenie") a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Oboznámte sa, prosím, so zásadami spracúvania a ochrany osobných údajov.

MAP

KOŠICE

 

 

Košická pobočka prekladateľskej agentúry SKRIVANEK SLOVENSKO s.r.o. vznikla v apríli 2003. Sídlime priamo v centre mesta, na začiatku pešej zóny, v reprezentatívnych priestoroch budovy na Mlynskej ulici č. 22. V našej pobočke poskytujeme jazykové služby pre celý Košický a Prešovský kraj. Tešíme sa na Vaše jazykové požiadavky a radi Vás u nás osobne privítame.

 

Dopravné spojenia MHD

Ak cestujete autobusom alebo trolejbusom, vystúpte na zastávke „Jakabov palác“ a pokračujte smerom k pešej zóne do centra mesta. Ak cestujete električkou, vystúpte na zastávke „Senný trh“ a taktiež pokračujte do centra mesta. Nájdete nás vo dvore, vedľa reštaurácie Bamba Lina.

 

Doprava autom

Ak prichádzate po Štúrovej ulici, odbočte doľava Gloria Palace, prejdite električkovú trať a pokračujte rovno. Na nasledujúcej nesvetelnej križovatke zabočte doprava a po pár metroch doľava. Budete na Puškinovej ulici, na ktorej môžete zaparkovať a dostať sa k nám peši. Ak prichádzate po Štefánikovej ulici, zabočte za Jakabovým palácom doprava na Krmanovu ulicu a hneď na najbližšej križovatke opäť doprava. Nachádzate sa na Puškinovej ulici, kde môžete zaparkovať a dostať sa k nám veľmi rýchlo peši.

V každom prípade si všímajte navigačné tabule, ktoré sú umiestnené na stĺpoch verejného osvetlenia, tie Vás dovedú priamo k nám.

Tešíme se na Vás!