Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

O akú službu máte záujem?

Prečítajte si, aké osobné údaje zbierame, prečo ich potrebujeme a ako s nimi nakladáme. Potom vás poprosíme o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR.

Sponzorské aktivity

Radi podporujeme veci, ktoré majú zmysel.

Spolupráca so združením ProCit

ProCit je poskytovatel sociálně akvizičních služeb pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Cieľom združenia ProCit je uľahčiť rodinám detí s autizmom, poskytnúť im zázemie s odbornou starostlivosťou a znovu ich zapojiť do väčšinovej spoločnosti.

Skrivanek v modrom

2. apríl je každoročne Svetovým dňom povedomia o autizme.

V súlade s medzinárodným Dohovorom OSN o právach osôb so zdravotným postihnutím slúži predovšetkým na zdôraznenie faktu, že je potrebné skvalitňovať život ľudí s autizmom, aby mohli žiť zmysluplne a dôstojne.

Ľudia na celom svete sa zapájajú do osvetových kampaní. Väčšinu akcií spája modrá farba. Prečo modrá? Modrá je farbou komunikácie a sebavyjadrenia, čo je jedna z oblastí, v ktorej majú ľudia s autizmom najväčšie ťažkosti.

V rámci projektu Skrivanek v modrej sa celá firma sfarbí do modra. Zamestnanci prídu do práce v modrom oblečení, firemné e-maily sa sfarbia na modro. Modrou farbou dávame najavo, koho podporujeme a komu pomáhame v ťažkej situácii.

RUN for ProCit 2017

1. apríla 2017 sa konal 2. ročník charitatívneho rodinného behu RUN for ProCit na podporu detí s autizmom.

Bežci mohli prispieť na konto ProCit kúpou štartovného alebo malého darčeka v deň pretekov.

Súčasťou akcie bol aj bohatý sprievodný program. Pre deti bol pripravený skákací hrad a maľovanie na tvár. Pre dobrodruhov bola pripravená špeciálna zážitková bežecká trasa. Milovníci dobrého jedla a pitia mohli ochutnať skvelú kávu, francúzske delikatesy, výbornú vegetariánsku polievku alebo bežecké pivo a mušty z miestneho pivovaru.

Na akcii sa zúčastnilo okolo 500 nadšených bežcov a pre ProCit sa podarilo vyzbierať skvelých 70 000 Kč.