Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

O akú službu máte záujem?

SKRIVANEK SLOVENSKO, s. r. o., IČO: 36 409 812, so sídlom Mlynská 22, 040 01 Košice, spracováva osobné údaje fyzických osôb v súlade s účinným nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (ďalej len "Nariadenie") a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Oboznámte sa, prosím, so zásadami spracúvania a ochrany osobných údajov.

Sponzorské aktivity

Radi podporujeme veci, ktoré majú zmysel.

Spolupráca so združením ProCit

ProCit je poskytovatel sociálně akvizičních služeb pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Cieľom združenia ProCit je uľahčiť rodinám detí s autizmom, poskytnúť im zázemie s odbornou starostlivosťou a znovu ich zapojiť do väčšinovej spoločnosti.

Skrivanek v modrom

2. apríl je každoročne Svetovým dňom povedomia o autizme.

V súlade s medzinárodným Dohovorom OSN o právach osôb so zdravotným postihnutím slúži predovšetkým na zdôraznenie faktu, že je potrebné skvalitňovať život ľudí s autizmom, aby mohli žiť zmysluplne a dôstojne.

Ľudia na celom svete sa zapájajú do osvetových kampaní. Väčšinu akcií spája modrá farba. Prečo modrá? Modrá je farbou komunikácie a sebavyjadrenia, čo je jedna z oblastí, v ktorej majú ľudia s autizmom najväčšie ťažkosti.

V rámci projektu Skrivanek v modrej sa celá firma sfarbí do modra. Zamestnanci prídu do práce v modrom oblečení, firemné e-maily sa sfarbia na modro. Modrou farbou dávame najavo, koho podporujeme a komu pomáhame v ťažkej situácii.

RUN for ProCit 2018

Světový den autismu v roce 2018 připadl na Velikonoční pondělí. Místo dress codu a emailových schránek jsme v tento sváteční den ve Skřivánkovi zbarvili do modra velikonoční vajíčka. V kruhu rodinném jsme tedy oslavili Veselé a modré Velikonoce.

Dne 7.4. jsme si opět nenechali ujít již 3.ročník rodinného charitativního běhu RUN for ProCit na podporu dětí s autismem. Nadační běh můžete každý rok podpořit i vy. Zakoupením startovného nebo drobných dárků v den závodu. Letos byl běh navíc zpestřen modrou práškovací barvou, na vybraném úseku trati. Délka běžecký tras jsou 2 a 5 km. Ocenění byli první tři běžci a běžkyně z každého běhu.

Že nepatříte mezi velké sportovce? Nevadí, každý si zde najde něco svého. Tento rok byli mile potěšení všichni fanoušci dobré kávy, piva a dobrého jídla. Děkujeme všem, kteří neseděli doma a připojili se k nám v boji za dobrou věc. Výtěžek z celé akce putuje na podporu rodinám, které pečují o děti s poruchou autistického spektra (PAS).

RUN for ProCit 2017

1. apríla 2017 sa konal 2. ročník charitatívneho rodinného behu RUN for ProCit na podporu detí s autizmom.

Bežci mohli prispieť na konto ProCit kúpou štartovného alebo malého darčeka v deň pretekov.

Súčasťou akcie bol aj bohatý sprievodný program. Pre deti bol pripravený skákací hrad a maľovanie na tvár. Pre dobrodruhov bola pripravená špeciálna zážitková bežecká trasa. Milovníci dobrého jedla a pitia mohli ochutnať skvelú kávu, francúzske delikatesy, výbornú vegetariánsku polievku alebo bežecké pivo a mušty z miestneho pivovaru.

Na akcii sa zúčastnilo okolo 500 nadšených bežcov a pre ProCit sa podarilo vyzbierať skvelých 70 000 Kč.