Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

O akú službu máte záujem?

SKRIVANEK SLOVENSKO, s. r. o., IČO: 36 409 812, so sídlom Mlynská 22, 040 01 Košice, spracováva osobné údaje fyzických osôb v súlade s účinným nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (ďalej len "Nariadenie"), ktoré v slovenskom právnom prostredí od 25. mája 2018 dopĺňa platný zákon č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov. Oboznámte sa, prosím, so zásadami spracovania osobných údajov.

Sponzorské aktivity

Radi podporujeme veci, ktoré majú zmysel.

Spolupráca so združením ProCit

ProCit je poskytovatel sociálně akvizičních služeb pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Cieľom združenia ProCit je uľahčiť rodinám detí s autizmom, poskytnúť im zázemie s odbornou starostlivosťou a znovu ich zapojiť do väčšinovej spoločnosti.

Skrivanek v modrom

2. apríl je každoročne Svetovým dňom povedomia o autizme.

V súlade s medzinárodným Dohovorom OSN o právach osôb so zdravotným postihnutím slúži predovšetkým na zdôraznenie faktu, že je potrebné skvalitňovať život ľudí s autizmom, aby mohli žiť zmysluplne a dôstojne.

Ľudia na celom svete sa zapájajú do osvetových kampaní. Väčšinu akcií spája modrá farba. Prečo modrá? Modrá je farbou komunikácie a sebavyjadrenia, čo je jedna z oblastí, v ktorej majú ľudia s autizmom najväčšie ťažkosti.

V rámci projektu Skrivanek v modrej sa celá firma sfarbí do modra. Zamestnanci prídu do práce v modrom oblečení, firemné e-maily sa sfarbia na modro. Modrou farbou dávame najavo, koho podporujeme a komu pomáhame v ťažkej situácii.

RUN for ProCit 2017

1. apríla 2017 sa konal 2. ročník charitatívneho rodinného behu RUN for ProCit na podporu detí s autizmom.

Bežci mohli prispieť na konto ProCit kúpou štartovného alebo malého darčeka v deň pretekov.

Súčasťou akcie bol aj bohatý sprievodný program. Pre deti bol pripravený skákací hrad a maľovanie na tvár. Pre dobrodruhov bola pripravená špeciálna zážitková bežecká trasa. Milovníci dobrého jedla a pitia mohli ochutnať skvelú kávu, francúzske delikatesy, výbornú vegetariánsku polievku alebo bežecké pivo a mušty z miestneho pivovaru.

Na akcii sa zúčastnilo okolo 500 nadšených bežcov a pre ProCit sa podarilo vyzbierať skvelých 70 000 Kč.