Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

O akú službu máte záujem?

Prečítajte si, aké osobné údaje zbierame, prečo ich potrebujeme a ako s nimi nakladáme. Potom vás poprosíme o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR.

Aký typ tlmočenia si vyberiete?

Potrebujete tlmočenie na konferencii, schôdzke, súdne tlmočenie alebo tlmočenie na diaľku? Obráťte sa na nás. Tlmočíme vo viac ako 40 jazykoch v rôznych kombináciách. Nie ste si istí, aké tlmočenie potrebujete? Napíšte nám, na akej udalosti chcete tlmočiť, a my vám odporučíme vhodného tlmočníka.

Profesionálni tlmočníci

Kladieme vysoké nároky na presnosť. S našimi tlmočníkmi si môžete byť istí, že tlmočenie bude správne.

10 odborov, 96 špecializácií

Zabezpečíme súdne tlmočenie, tlmočenie na diaľku a ďalšie druhy tlmočenia spolu z 10 odborov.

Rôzne druhy tlmočenia

Nájdeme vám vhodného tlmočníka na konferenciu, obchodnú schôdzku alebo iné udalosti, na ktorých sa zúčastníte.

Tlmočenie na konferencii

Súbežne s hovoreným prejavom rečníka prebieha simultánne, čiže konferenčné tlmočenie. Naši tlmočníci vám bez časového oneskorenia sprostredkujú všetko potrebné. Pretože ide o najnáročnejšiu formu tlmočenia, sú na tento typ tlmočenia potrební minimálne 2 tlmočníci, ktorí sa pravidelne striedajú.

Konferencie
Kongresy
Semináre
Prednášky

Tlmočenie na obchodnej schôdzke alebo služobnej ceste

Rečník hovorí v kratších časových úsekoch, ktoré potom náš tlmočník prevádza do druhého jazyka. Vďaka širokej sieti pobočiek v SR aj zahraničí vám flexibilne zabezpečíme profesionálneho tlmočníka na domáce aj zahraničné cesty.

Obchodné rokovania
Školenia

Súdne tlmočenie

Vysoké nároky na presnosť, nezávislosť a nestrannosť tlmočeného prejavu sú jednou zo základných požiadaviek na súdne tlmočenie. Preto ho vykonáva súdny tlmočník vymenovaný príslušným súdom SR na vykonávanie súdneho tlmočenia v súlade so zákonom č. 37/1967 Z. z. o znalcoch a tlmočníkoch.

Súdne pojednávania
Svadba
Úradné udalosti
Rokovania u notára

Tlmočenie na diaľku

Zahraničná zákazka, objednávka alebo reklamácia prostredníctvom telefónu? Žiadny problém. Pretlmočíme vám prezentáciu, poradu, videokonferenciu alebo školenie z jazyka, ktorému nerozumiete.

Tlmočenie prostredníctvom telefónu
Tlmočenie prostredníctvom videokonferencie
Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

Prečítajte si, aké osobné údaje zbierame, prečo ich potrebujeme a ako s nimi nakladáme. Potom vás poprosíme o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR.

Potrebujete tlmočenie?

Vyberieme vám toho najvhodnejšieho tlmočníka

Zaslať objednávku