Unikátna výučbová metóda Effecto®

Vieme, že je pre vás najdôležitejšie dohovoriť sa. Na komunikácii je založená aj naša výučbová metóda Effecto®. Vďaka tomu si ľahšie a rýchlejšie osvojíte komunikáciu v reálnych situáciách vrátane gramatiky.

Vlastná výučbová metóda

Viac ako 20 rokov sme zbierali skúsenosti s jazykovou výučbou, aby sme vytvorili výučbovú metódu Effecto®, ktorá zohľadňuje to najpodstatnejšie – schopnosť dohovoriť sa.

Rozhovorenie

Pri výučbe hovoríme o bežných situáciách, ktoré rešpektujú vašu jazykovú úroveň. Vďaka tomu budete hovoriť na každej hodine lepšie.

Kontrola úrovne

Jazykovým auditom pred začiatkom kurzu a priebežným testovaním overujeme vašu jazykovú úroveň. Vďaka tomu zistíte, ako sa vám darí.

Čím sa táto metóda odlišuje?

Výučba je založená na reakciách a konverzácii. Vďaka tomu sa pre vás používanie jazyka stane oveľa prirodzenejším.

Zatvoriť

Objednávka

Radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru

O akú službu máte záujem?

SKRIVANEK SLOVENSKO, s. r. o., IČO: 36 409 812, so sídlom Mlynská 22, 040 01 Košice, spracováva osobné údaje fyzických osôb v súlade s účinným nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (ďalej len "Nariadenie") a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Oboznámte sa, prosím, so zásadami spracúvania a ochrany osobných údajov.

Chcete sa zlepšiť v cudzom jazyku?

Pozrite sa na ponuku kurzov a vyberte si ten pravý.

Zaslať objednávku